2019
Alemi Cin 2 Sansürsüz – Alem-i Cin 2 720P izle
İncele
Alemi Cin 2 Sansürsüz – Alem-i Cin 2 720P izle
Türkçe Dublaj
Alemi Cin 2 Sansürsüz Türkçe Dublaj 720P İzleİlk film ile sinemada kalıcı izler bırakan yapımcı, 2. film için kolları sıvayarak Alem-i Cin 2 yi izleyici ile buluşturdu. Yaşanan doğa üstü olaylara anlam yüklemeye çalışan kahramanlarımızın hikayesine tanıklık ediyoruz. İlk filmde Cinler Alemi’ne hapsolan Yeliz’e kimse ulaşamamıştır. Polis, genç kızın bu gizemli kayboluşunu araştırmaya başlar. Yeliz’in kayboluşu ile ilgili tüm oklar Salih Hoca’yı gösterince, polisler onu gözaltına alır. Genç kızın kayboluşunun sorumlusu olarak görülen Salih’in sorgu odasında anlattıkları, polise benzer bir vakayı anımsatır. Salih’in anlattıkları ile Yakup’up oğlu Yusuf’un yaşadığı paranormal olaylar arasında birçok benzerlik vardır. Yakup da tıpkı Yeliz’in başına geldiği gibi cinlerin saldırısı altındadırlar.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Alemi Cin 2 Sansürsüz Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • IMDb 5.0
 • 6
 • 0
Karakomik Filmler: 2 Arada – KaraKomik ler 2 Deli ve Emanet Türkçe Dublaj izle
İncele
Karakomik Filmler: 2 Arada – KaraKomik ler 2 Deli ve Emanet Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
KaraKomik ler 2 Deli ve Emanet Karakomik Filmler: 2 Arada filmi 2019 6.8 720P olarak izlemeniz için hazırKarakomik filmlerin 2. serisi bizleri iki film ile karşılıyor. Deli filminde en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan adamın hikayesi anlatılırken 2. filmde ise katılacağı yarışmada şöhret kapısını aralamaya çalışacak bir dansçının hikayesi anlatılıyor.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.KaraKomik ler 2 Deli ve Emanet Karakomik Filmler: 2 Arada Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 60dk
 • IMDb 6.8
 • 6
 • 0
Hellboy – Hellboy 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hellboy – Hellboy 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hellboy 3 Hellboy filmi 2019 5.2 720P olarak izlemeniz için hazırHellboy izle, Hellboy full izle, Hellboy türkçe dublaj izle, Hellboy hd izle, Hellboy 2019 izle, Film, insanların dünyası ile fantastik yaratıklarla dolu bir dünya arasında sıkışıp kalan Hellboy'un hangi tarafa ait olduğunu bulmak için çabalarken, bir yandan da antik çağlardan gelen bir büyücünün intikam almak için insanlığa açtığı savaşı durdurma çabasını temel alıyor... filmifullhdizlet.com keyifli seyirler diler.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Hellboy 3 - filmifullhdizlet.com Hellboy Keyifli seyirler.
 • 121dk
 • IMDb 5.2
 • 6
 • 0
The Farewell – Elveda Türkçe Dublaj izle
İncele
The Farewell – Elveda Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Elveda The Farewell filmi 2019 7.6 720PElveda izle, Elveda full izle, Elveda türkçe dublaj izle, Elveda hd izle, The Farewell 2019 izle, Amerika’da yaşayan Billi, Çin’deki babaannesine konulan teşhisin ciddi olduğunu ve çok az zamanı kaldığını öğrenir. Ailesinin ısrar ve tembihlerine karşın Billi, kuzeninin düğünü için ailesinin yanına gider. Böylece babaannesini son bir kez görebilecektir. Lulu Wang’in kendi büyükannesinin hastalığından esinlenerek çektiği The Farewell, ilk gösterimini Sundance Film Festivali’nde yaptı. Kahkahası hiç eksik olmayan film, ne duygusallığından ne de incelikli yaklaşımından hiç ödün vermiyor ve muhteşem performanslarıyla yürekleri dağlıyor...Elveda The Farewell Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 98dk
 • IMDb 7.6
 • 19
 • 0
Geroy izle 2019 Full hd 1080p
İncele
Geroy izle 2019 Full hd 1080p
Türkçe Altyazı
Sitemizin Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde aksiyon dolu film olan Geroy Filmi İzle, Yabancı istihbarat birimlerin yetiştiği özel bir okulda babasının rehberliğinde eğitim gören Andrei, babası tarafından son derece disiplinli yetiştirilmektedir. İstihbarat ajanı olması için yetiştirilen Andrei, özel eğitimlerin iptal edilmesinin ardından eğitimlerini tamamlayamaz. Avrupa'da gördüğü eğitim ardından, hayalleri suya düşen Andrei, radikal bir kararla ülkesine dönmeyerek Avrupa'da kalmaya karar verir. Andrei'nin babası uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybetmiştir. Avrupa'da yeni bir sayfa açıp yaşamını kurmaya çalışan Andrei, bir gün hiç beklemediği bir telefon alır. Öldü zannettiği babası tarafından aranan Andrei, hayatının tehlikede olduğunu öğrenir. Peşine takılanlardan kaçmaya çalışırken, eğitim gördüğü okuldaki arkadaşı Masha ile yolu kesişen Andrei, Masha ile yol alır. Geroy full izle filmini aksiyon filmleri izle kategoride reklamsız ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
 • IMDb 6.3
 • 42
 • 0
Sefiller – Les Misérables izle Full hd 2019
İncele
Sefiller – Les Misérables izle Full hd 2019
Multi Dil
Sitemizin Dram Filmleri İzle kategorisinde dramatik film olan Sefiller Filmi İzle, Victor Hugo’ nun ünlü eseri Sefiller’ le aynı adı taşıdığı gibi film içerisinde eşsiz esere de birçok gönderme yapılıyor. Film suça karşı çıkan bir birime katılan genç bir adamın hikayesi üzerinden tüm insanlığa da ışık tutuyor. Paris şehrinde Suçla Mücadele ekibinin en yeni üyesi olan Stephane, bulunduğu ortama uyum sağlamaya çalışır. Ekip şehirde devreye çıktıkları bir gün suç çeteleri arasındaki çatışmasının içerisinde kendilerini bulurlar. Büyük kentlerdeki fakirliğin dünyanın neresine giderseniz benzer olduğunu gördüğünüz yapımda şaşırtmalı hamlelerle aksiyon devam ediyor. Sefiller full izle filmini suç filmleri izle kategoride reklamsız ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
 • 102dk
 • IMDb 7.7
 • 52
 • 0
The Blackout – Avanpost izle 2019 Altyazılı
İncele
The Blackout – Avanpost izle 2019 Altyazılı
Türkçe Altyazı
Avanpost izleAvanpost Film KonusuDünyanın başına ne geldiğini anlamayan insanoğlunun bir anda yeryüzündeki iletişimi kesilir. Sadece Doğu Avrupa’da elektriğin var olduğunun keşfiyle birlikte askeri birlikler yapılan araştırma ile dünyanın pek çok yerinde ölüm nedeni belirli olmayan cesetlere rastlarlar. Dünyadaki hayatı kimin veya neyin yok ettiği çok geçmeden anlaşılacaktır.Avanpost Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Avanpost filminin yönetmen koltuğunda Filipp Avdeev, Maksim Artamonov, Oleg Boyko, Yuriy Borisov gibi daha bir çok isim bulunuyor. Avanpost filmi toplamda 2 saat 30 dakika sürmektedir. Avanpost filmi IMDb tarafından ise 5.9 puan alıyor.Avanpost 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Avanpost filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
 • 150
 • IMDb 5.9
 • 47
 • 0
Killbird izle 2019 Full 1080p
İncele
Killbird izle 2019 Full 1080p
Türkçe Altyazı
Killbird izleKillbird Film KonusuGenç bir kadının gerilim dolu hayat hikayesini anlatan Killbird filmi, genç ve sıradan bir hayat yaşamak isteyen kadın, bir gün hiç tahmin edemeyeceği bir olay ile karşı karşıya kalacaktır. Arabası ile gideceği yere doğru yola koyulan kadın, arabasının yanmasıyla birlikte ikinci hayatına başlayacaktır. Arabası yandıktan sonra kendisini türlü olayların ortasında bulacak olan kadın, paranoyak bir hükumet ajanıyla karşılaşacaktır. Kadının gerilim dolu dakikalarını izlemeye hazır mısınız?Killbird Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Killbird filminin yönetmen koltuğunda Joe Zanetti görünürken oyuncu kadrolarında ise Aaron Douglas, Elysia Rotaru, Stephen Lobo, Tahmoh Penikett gibi daha bir çok isim bulunuyor. Killbird filmi toplamda 1 saat 25 dakika sürmektedir. Killbird filmi IMDb tarafından ise 4.3 puan alıyor.Killbird 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Killbird filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
 • 85
 • IMDb 4.3
 • 46
 • 0
Akıllara Seza izle 2019 Full 1080p
İncele
Akıllara Seza izle 2019 Full 1080p
Yerli Film
Akıllara Seza izleAkıllara Seza Film KonusuFilm, Mustafa ismindeki genç bir adamın yıllar önce başına gelen bir kaza nedeni ile değişen hikayesini konu edinmektedir. Mustafa Lise'den mezun olduktan sonra evine döner ve bu sırada kaza geçirerek komaya girer. Genç adamın yaşama umudu azda olsa vardır ancak bu 22 yıl sürer. Uykuda geçirdiği 22 yılın ardından gözlerini açan Mustafa, ilk iş olarak sevdiği kız Seza'nın peşine düşer. Aradan geçen bu uzun sürede her şey değişmiş ve sevdiği kız çok farklı yerlere savrulmuştur. Bakalım umutsuz aşık sevdiği kadına ulaşabilecek mi?Akıllara Seza Filmin Detaylı Bilgileri2020 yılında vizyona girmeyi başaran Akıllara Seza filminin yönetmen koltuğunda Serdal Genç görünürken oyuncu kadrolarında ise Aslihan Güner, Kemal Uçar, Timur Acar, Ulaş Torun gibi daha bir çok isim bulunuyor. Akıllara Seza filmi toplamda 1 saat 41 dakika sürmektedir. Akıllara Seza filmi IMDb tarafından ise 6.6 puan alıyor.Müzik: Serhat ErsözGörüntü Yönetmeni: Müslüm ŞahinKurgu: Akın ÇamDağıtıcı: CGV Mars DağıtımCinsi: Sinema filmiTürü: Komedi, RomantikRenk: RenkliYapım Yılı: 2019Çıkış Tarihleri: 19 Temmuz 2019 Süre: 101 DakikaÜlke: TürkiyeDil: TürkçeHasilat: ₺359.790.020Akıllara Seza 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Akıllara Seza filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
 • 101
 • IMDb 6.6
 • 72
 • 0
Ashfall izle 2019 Altyazılı
İncele
Ashfall izle 2019 Altyazılı
Türkçe Altyazı
Sitemizin Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde aksiyon dolu film olan Ashfall Filmi İzle, Güney ve Kuzey Kore topraklarında bulunan Pektu volkanik dağının aniden ve kimsenin beklemediği anda patlamasıyla, Kore Yarımadası halkı nüfusun büyük bir bölümün yok olmasıyla karşı karşıya kalır. Yaşanan kötü olayın önüne geçebilmek için iki eyalet birleşerek uzmanlardan oluşan bir ekip kurar. Trajedinin önüne geçebilmenin tek yolu Kuzey ve Güney’in aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakması ve birlikte hareket etmesinden geçecektir. Aksiyonun tavan yaptığı filmi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ashfall full izle filmini aksiyon filmleri izle kategoride reklamsız ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
 • IMDb 6.4
 • 61
 • 0
Super 30 izle 2019 Altyazılı
İncele
Super 30 izle 2019 Altyazılı
Türkçe Altyazı
Dramatik Hindistan Filmi Super 30Super 30 Film KonusuFilm, Hindistan'ın dahi matematikçisi olan Anand Kumar’ının inanılmaz hayat hikayesini konu alıyor. Anand Kumar matematiğe olan yeteneğini pekiştirmek için Cambridge Üniversitesi'ne başvurur. Başvurusunun kabul edilmesine rağmen maddi imkansızlıklardan dolayı gidemeyen Anand Kumar sistemi değiştirmek için fakir öğrencilere ders vermeye karar verir. Bu film Anand Kumar'ın gerçek hayat hikâyesidirSuper 30 Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Super 30 filminin yönetmen koltuğunda Vikas Bahl görünürken oyuncu kadrolarında ise Hrithik Roshan, Mrunal Thakur, Nandish Singh, Virendra Saxena gibi daha bir çok isim bulunuyor. Super 30 filmi toplamda 2 saat 34 dakika sürmektedir. Super 30 filmi IMDb tarafından ise 8.0 puan alıyor.Super 30 adlı biyografi ve dram yapımın bir arada olduğu filmi sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.
 • 154
 • IMDb 8.0
 • 76
 • 0
Şuursuz Aşk izle 2019 Full 1080p
İncele
Şuursuz Aşk izle 2019 Full 1080p
Türkçe Altyazı
Hüzünlendiren Film Şuursuz AşkŞuursuz Aşk Film KonusuFilm, akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir aşk hikayesini konu alıyor. Doğuştan engelli olan Yusuf'un hayattaki tek amacı, üniversitenin kampüs girişinde simit satıp annesine ekmek götürebilmektir. Siyaset ile uzaktan yakından ilgisi olmayan Yusuf, ihtilalin kaos ortamından nasibini alır. Yaşananların ardından genç adam gözünü, akıl ve ruh sağlığı rehabilitasyon merkezinde açar. Yusuf'un yolu burada, uzun zamandır hastanede kalan ve geçmişin izleriyle boğuşan Menekşe ile kesişir. Aynı hastanede iyileşmeye çalışan Yusuf ve Menekşe, birbirlerini tanıdıkça bihaber oldukları aşk duygusu ile tanışır. Bu durum onların yeniden doğumuna sebep olacaktır.Şuursuz Aşk Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Şuursuz Aşk filminin yönetmen koltuğunda Umut Ertek görünürken oyuncu kadrolarında ise Ali Buhara Mete, Atıf Emir Benderlioğlu, Ayhan Anıl, Ayşen Batıgün, Burcu Kara, Çağlar Ozan Aksu, Demet Oran, Ebru Şahin, Halit Karaata, İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal, Ruhi Sarı, Seher Terzi, Şekip Taşpınar, Tuncer Salman, Volga Sorgu gibi daha bir çok isim bulunuyor. Şuursuz Aşk filmi toplamda 1 saat 47 dakika sürmektedir. Şuursuz Aşk filmi IMDb tarafından ise 6.5 puan alıyor.Şuursuz Aşk adlı komedi ve romantik yapımın bir arada olduğu filmi sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.
 • 107
 • IMDb 6.5
 • 88
 • 0