2016
Spectral
İncele
Spectral
Türkçe Altyazı
İç savaşın kıyısındaki Moldova’ya askeri destek için giden Amerikan askerleri esrarengiz bir şekilde öldürülmeye başlar. Anlam verilemeyen bu ölümleri araştırması ve mantıklı bir çözüm üretmesi için DARPA mühendisi Dr. Mark Clyne birliğe katılır. Olaylar hiç de umdukları gibi gelişmez ve kendilerini çok taraflı bir ölüm kalım savaşının içinde, anlam veremedikleri bir düşmanla savaşırken bulurlar.
 • 108
 • IMDb 6.4
 • 222
 • 0
Kung Fu Panda 3 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Kung Fu Panda 3 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kung Fu Panda 3 Kung Fu Panda 3 filmi 2016 7.3 720P olarak izlemeniz için hazırPo'nun uzun süredir ortalıkta görünmeyen babası birdenbire kendini gösterir ve tekrar bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için gizli bir panda cennetine doğru yolculuğa çıkar. Ancak doğaüstü güçlere sahip olan kötü kahraman Kai, tüm kung fu efendilerini bozguna uğratmak için Çin'i istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son hâlini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidirKung Fu Panda 3 ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 95dk
 • IMDb 7.3
 • 1.467
 • 0
Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı – Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 720P izle
İncele
Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı – Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 720P izle
Türkçe Dublaj
Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri şeklinde görüyoruz. Yenilmezler’in de dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için zorlamaktadır. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen 2. gruptur.
 • 147dk
 • IMDb 8.4
 • 653
 • 0
Hamilton 720P Türkçe Altyazı izle
İncele
Hamilton 720P Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
Hamilton Hamilton\'s America filmi 2016 9.0 720PHamilton izle, Hamilton full izle, Hamilton türkçe dublaj izle, Hamilton altyazılı izle, Hamilton hd izle, Hamilton 2020 izle, İskender 11 yaşındayken yarı İngiliz ve Fransız annesi öldü ve babası onu uzun zaman önce terk etti. Kadın başka biriyle evlidir ve ölümünden sonra adam karısının sahip olduğu her şeyi almaya çalışır. Böylece Alexander parasız kalır. Alexander büyür ve para kazanmanın farklı yollarını bulmaya başlar. George Washington'un erkek kardeşi olur ve otorite olmadan savaşa başlar. New York'a geldiğinde avukat olur. New York Bankasının kurucusu Alexander, Hazine Sekreteri olarak görev yapar ve George Washington Amerika Başkanı olur. Tüm bunlar hip-hop müziğin eşlik ettiği bir arka planla görüntülenir... Hamilton ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 90dk
 • IMDb 9.0
 • 663
 • 0
Adam Mısın! i 2016 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Adam Mısın! i 2016 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Adam Mısın! i Adam Mısın filmi 2016 1.5 720P olarak izlemeniz için hazırÜlkemizde çok izlenene spor programı Beyaz Futbol ekibinin baş rolünde yer aldığı komedi filmi Adam Mısın!, Sponsor desteği ile tatile giden sıkı dostların maceralarını konu edinecek. Tatil için yola koyulan kahramanlarımız kalacakları otele varırlar. Aksilikler daha tatilin başında başlar ve kendilerini tatile götüren sponsor ortalarda yoktur. Çaresizce ne yapacaklarını tartışırken bu durumdan kurtuluşun reçetesini oldukça garip aksanlı bir adam verecek ve teker teker yapmaları için onlara garip görevler verecektir...Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Adam Mısın! i Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 91dk
 • IMDb 1.5
 • 1.027
 • 0
Çetin Ceviz 2 Full izle 1080p
İncele
Çetin Ceviz 2 Full izle 1080p
Yerli Film
Çetin Ceviz 2 izleÇetin Ceviz 2 Film KonusuKöyünden ayrılan Hatice yeniden köyüne geri döner. Tahsin adında bir adam ile çıkagelen Hatice, köyün muhtarı ile ters düşer. İkili arasında tatlı bir rekabet başlar. Muhtar otorite sahibi ve dediğim dedik biridir. Onu ortadan kaldırmak için bir dizi oyun planlayan Hatice bu yolda köylüden ve hatta muhtarın ailesinden de destek alacaktır.Çetin Ceviz 2 adlı komedinin yanı sıra kahkahaya yer veren filmi sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.Çetin Ceviz 2 Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Çetin Ceviz 2 filminin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı görünürken oyuncu kadrolarında ise Asiye Taşgil, Ayça Erturan, Beyti Engin, Fırat Tanış gibi daha bir çok isim bulunuyor. Çetin Ceviz 2 filmi toplamda 1 saat 45 dakika sürmektedir. Çetin Ceviz 2 filmi IMDb tarafından ise 4.8 puan alıyor.
 • 105
 • IMDb 4.8
 • 1.826
 • 0
Olaylar Olaylar Filmi izle 2016 Sansürsüz
İncele
Olaylar Olaylar Filmi izle 2016 Sansürsüz
Yerli Film
Olaylar Olaylar izleOlaylar Olaylar Film KonusuFilmde ilahi klipleri çeken yönetmen Haldun Derman’ın, (Sadi Celil Cengiz) tüm servetini yatırdığı film projesinin, muhafazakar başrol oyuncusunun bir magazine skandalına imza atmasıyla iptal olması ve sonrasında memleketi Çarşamba’da bir mafya babasının (Fırat Tanış) yönettiği bir kanalın başına geçmesiyle yaşadığı gizem dolu maceralar anlatılıyor.Olaylar Olaylar adlı komedi filmi sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.Olaylar Olaylar Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Olaylar Olaylar filminin yönetmen koltuğunda Sadi Celil Cengiz görünürken oyuncu kadrolarında ise Burak Satibol, Ceren Moray Brun, Fırat Tanış, Sadi Celil Cengiz gibi daha bir çok isim bulunuyor. Olaylar Olaylar filmi toplamda 1 saat 48 dakika sürmektedir. Olaylar Olaylar filmi IMDb tarafından ise 3.7 puan alıyor.
 • 108
 • IMDb 3.7
 • 691
 • 0
Rüzgarda Salınan Nilüfer izle 2016 Yerli film
İncele
Rüzgarda Salınan Nilüfer izle 2016 Yerli film
Yerli Film
Rüzgarda Salınan Nilüfer izleRüzgarda Salınan Nilüfer Film KonusuHandan ve Korhan çifti tıpkı her kes gibi normal bir yaşam sürmekteydi. İstanbul'un zengin mahallesinde yaşayan çift, yakında evliliklerinin temelinin sarsılacağından habersizdi. Handan sürekli olarak kendisine meşguliyet yaratarak icatlar yapmakta ve bu girişimi için kocası Korhan'dan destek beklemekteydi. Ancak Korhan karısının bu girişimlerini desteksiz bırakarak onu yalnız bırakmıştı. Kocasından doğan boşluğu yazar arkadaşı ile doldurmaya karar veren kadın, işin sonunun kıskançlığa kadar giderek evliliğini tehlikeye atacağını hesap edememişti.Rüzgarda Salınan Nilüfer adlı dram filmi sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.Rüzgarda Salınan Nilüfer Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Rüzgarda Salınan Nilüfer filminin yönetmen koltuğunda Seren Yüce görünürken oyuncu kadrolarında ise Erasian Saglam, Songül Öden, Tolga Tekin, Tülay Günal gibi daha bir çok isim bulunuyor. Rüzgarda Salınan Nilüfer filmi toplamda 1 saat 48 dakika sürmektedir. Rüzgarda Salınan Nilüfer filmi IMDb tarafından ise 6.3 puan alıyor.
 • 108
 • IMDb 6.3
 • 788
 • 0
Görümce izle 2016 Full yerli
İncele
Görümce izle 2016 Full yerli
Yerli Film
Görümce izleGörümce Yerli Film KonusuYeliz'in erkek kardeşi olan Ahmet'e çok düşkündür. Bu nedenle onun mutlu olması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ahmet bir kıza aşık olmuştur ve kızında ismi Denizdir. Ablası Ahmet'in evlenmesini istememektedir. Deniz Ahmet'in ablası Yeliz'le anlaşmakta zorlanacakmı bakıp göreceğiz. Ahmet Deniz'le olan ilişkisini ablasından tam bir buçuk sene saklamayı başarmıştır. Yeliz Ahmet ile sevgilisinin arasını bozmak için elindeki tüm imkanları kullanıyor. Kızın Görümcesi kız hakkında kötü ve sinsi planlar yaparken komik olaylar yaşanmaktadır. Görümce çok fazla atak yapmasına rağmen Ahmet'de Ablasının yani Deniz'in Görümcesinin Ataklarını Bloklamaktadır. Görümce'nin hizmetçisi Fatoş abla Deniz'le çok iyi anlaşmakta ve Görümce'nin sinsi planlarını sabotaj etmektedir. Görümce Tüm taktiklerine ve ataklarına rağmen Ahmet ile Deniz'in arasını bozamamaktadır. Ahmet'in ablası ile arası bozulur. Görümce Tüm planlarına rağmen Ahmet ve Deniz'i ayıramayacaktır. Yeliz ve Deniz barışırlar ve Yeliz neden böyle olduğunu anlatır.Görümce filmi izle adlı komedi filmini sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.Görümce Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Görümce filminin yönetmen koltuğunda Buğra Gülsoy, Danilo Zanna, Eda Ece, Gupse Özay, Zeynep Kankonde gibi daha bir çok isim bulunuyor. Görümce filmi toplamda 1 saat 51 dakika sürmektedir. Görümce filmi IMDb tarafından ise 5.1 puan alıyor.Görümce izleGörümce izle filmi 2016 komedi türünde vizyonda yer alan bu filmi filmifullhdizlet.com sitemizde reklamsız, full hd ve 1080p kalitede takılmadan vizyonun en iyi filmleri HD film izleme ayrıcalığı ile izle...
 • 110
 • IMDb 5.1
 • 6.902
 • 4
Ekşi Elmalar 1080p Tek Parça Full izle
İncele
Ekşi Elmalar 1080p Tek Parça Full izle
Yerli Film
Ekşi Elmalar İzle, Ekşi Elmalar full izle, Ekşi Elmalar filmi izle, Ekşi Elmalar Tek Parça izle, Ekşi Elmalar 1080p izle, Ekşi Elmalar Donmadan izle, Renklerin, kostümlerin, ışıkların ve mekanların görsel şölenini vaat eden Yılmaz, güçlü Erdoğan’ın esprili ve unutulmaz diyaloglarının yanı sıra güçlü oyunculuk performanslarıyla da aynı anda gülerek ağlıyor. Ekşi Elmalar filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 114
 • IMDb 7.1
 • 6.831
 • 0
El Değmemiş Aşk izle 2016 Full hd
İncele
El Değmemiş Aşk izle 2016 Full hd
Yerli Film
El Değmemiş Aşk izleEl Değmemiş Aşk Yerli Film KonusuRomantik komedi türü olarak vizyonda yerini alan El Değmemiş Aşk adlı sinema filmi, ailelerinin verdiği baskı sonucu evlenmek zorunda kalan iki kişinin yaşadıklarını konu ediyor. Zafer ve Feryal isimli bu kişilerin hayatlarında yaşanan gelişmeler de filmin genel konusunu ele alıyor. Zafer; babası zoruyla evlendiğini bir türlü Feryal’e anlatamaz. Fakat ilk fırsatta boşanmak için planlar yapmaya başlayan Zafer, başka kadını sevdiğinden ve onunla evlenmek istedikten bir süre sonra aile ve kadınlar arasında kalacağından haberi yoktur.El Değmemiş Aşk Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran El Değmemiş Aşk filminin yönetmen koltuğunda Umut Kirca görünürken oyuncu kadrolarında ise Ferdi Akarnur, Gülsüm Alkan, Haldun Boysan, Ümit Erdim gibi daha bir çok isim bulunuyor. El Değmemiş Aşk filmi toplamda 1 saat 38 dakika sürmektedir. El Değmemiş Aşk filmi IMDb tarafından ise 5.7 puan alıyor.El Değmemiş Aşk Sansürsüz izleEl Değmemiş Aşk 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. El Değmemiş Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
 • 98dk
 • IMDb 5.7
 • 4.625
 • 1
Kolpaçino 3. Devre izle 2016 Full hd
İncele
Kolpaçino 3. Devre izle 2016 Full hd
Yerli Film
Kolpaçino 3. Devre Filmi İzleKolpaçino 3. Devre Yerli Film KonusuSabri'den yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır.Kolpaçino 3. Devre filmi izle adlı komedi filmini sizlere Reklamsız, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz.Kolpaçino 3. Devre Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Kolpaçino 3. Devre filminin yönetmen koltuğunda Şafak Sezer görünürken oyuncu kadrolarında ise Ali Çatalbaş, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Erkan Petekkaya, Şafak Sezer gibi daha bir çok isim bulunuyor. Kolpaçino 3. Devre filmi toplamda 1 saat 33 dakika sürmektedir. Kolpaçino 3. Devre filmi IMDb tarafından ise 3.9 puan alıyor.Kolpaçino 3. Devre izleKolpaçino 3. Devre izle filmi 2016 komedi türünde vizyonda yer alan bu filmi filmifullhdizlet.com sitemizde reklamsız, full hd ve 1080p kalitede takılmadan vizyonun en iyi filmleri HD film izleme ayrıcalığı ile izle...
 • 93dk
 • IMDb 3.9
 • 7.341
 • 1
12