Tenet’ten Yeni Fragman Yayınlandı

Tenet’ten Yeni Fragman Yayınlandı

  Mayıs 24, 2020

  631 Okunma

Christopher Nolan’ın yeni filmi “Tenet”in yeni fragmanı sürprizi ile birlikte geldi. Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı “Tenet” filmi için söylentiler bitmeyecek gibi görünürken, Warner Bros. resmi olarak yayınladığı yeni “Tenet” fragmanı ile yeni bir heyecan dalgası yaratmayı başardı. Aslında heyecandan öte bir merak uyandıran yeni fragmanın asıl vurucu noktası sonu oldu.

Christopher Nolan’ın yeni filmi “Tenet”in yeni fragmanı sürprizi ile birlikte geldi.

Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı “Tenet” filmi için söylentiler bitmeyecek gibi görünürken, Warner Bros. resmi olarak yayınladığı yeni “Tenet” fragmanı ile yeni bir heyecan dalgası yaratmayı başardı. Aslında heyecandan öte bir merak uyandıran yeni fragmanın asıl vurucu noktası sonu oldu. Fragmanın sonunda kullanılan “Sinemalara Geliyor” ibaresi filmin konusundan ya da içeriğinden daha büyük bir gizem içeriyor. Normal şartlarda 17 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girecek film koronavirüs nedeniyle vizyon tarihini erteledi/ertelemedi söylentilerinin odağı olmuştu. Ancak yeni fragman ile birlikte, sinemalara geleceğinin haberini veren(tarih belirtmeden) “Tenet” vizyon tarihini minimum düzeyde erteleyecek diyebiliriz. Belki de hiçbir ertelenme yaşanmadan vizyona girecek.

“Tenet”, belirsiz bir gelecekte, John David Washington’ın canlandırdığı karakterin 3. Dünya Savaşı’ndan daha kötü bir kargaşayı ve kaosu önlemeye çalışmasını odağına alıyor. Gizemin, aksiyonun ve bir miktar “zaman bükme”nin de dahil olduğu filmde Robert Pattison’ı da göreceğiz. Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Debicki ve Clémence Poésy ve Michael Caine’in de yer aldığı, “Tenet” (bir değişiklik olmaz ise) 17 Temmuz 2020 olarak belirlenen vizyon tarihine sadık kalacak gibi görünüyor.

Yorum Alanı